KONST / Litografier / Färglitografi 13581516
nr 1358 1516
Färglitografi
2 st. Signerad, numrerad 180 upplaga. Motivet: 60x26 respektive 53x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:09:43
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr